FURNITURE / Garden / Café table 13206076
nr 1320 6076
CAFÉ TABLE
Märkt Skoglund & Olson Gefle. Vitmålat gjutjärn. Diameter: 65cm. Height: 72cm, wear, damages.
Märkt Skoglund & Olson Gefle. Vitmålat gjutjärn. Diameter: 65cm. Höjd: 72cm
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1600
Monday April 20 2020
at 19:15:26
20/4 18:20:24
1.500 kr
20/4 19:07:32